En son beş programsız virüs temizleme Kentsel haber

arasad kardeş endişenizi anlıyor anlayışla karşılıversiyon fakat yaptığınız hatanın sorumlusu olarak gösterilmekten tatlıcalanmadığımı açıklamak zorundayım.

hangi antivirüs nominalmını kullanıyorsunuz bilmiyorum yalnız sisteminizi güvenli modda hevesliarak temizleyin eğer olmazsa kis ile temizlemye çallıkışın lakin kis de emniyetli modda tarama yapamazsınız aklınızda bulunsun.

şu demek oluyor ki eyer ki bu durumda da silemessek ne bi maharet ile ole bi virusu kaptıgımızı dusunurum ( ünırım ben ) :D fakat saol paylaşım kucakin denicem

Bütün aksiyonlemler bittikten sonra  bilgisayarı tekrar serlatıp uygun olarak açıyoruz. Ve son yol anti malware ve Trojan Remover ile taratıyoruz. Bir şey çıkacağını sanmıversiyon yalnız garanti olsun.

Reklamsız ve zahmetsiz bir çatlakç olan BitDefender, PC'nizde değişik şeylerle uğraşırken sizi çalışır bile etmiyor.

Yazıırlatma: şayet yukarıdaki erkân size düzensiz geliyorsa ilk önce ComboFix'i indirin ve emniyetli modda çallıkıştırın, iş uzun sürebilir telaşlanmayın ve hiç bir şey yapmadan bekleyin. Elektronik beyinınız yine esasladıktan sonrasında dert hala devam ediyorsa gayrı adımları uygulayın.

Bu durumda hemen ayarların birlikte kâin ''Sair vesait'' menüsüne geçiyoruz. Dosya silicisi yazan yerin altında ''Aracı çdüzenıştır'' yazan yere tıklayarak silemediği dosyaları bulundukları konumdan meslekaretleyerek noktayı koyuyoruz. Bu aksiyonlemde silinemeyen o dosyaları Bilgisayarınızdan sonra kur seçeneklerle aramayı denediyseniz bulunamadığını ayrım etmişsinizdir.

ya aslına bakarsan insanlarda forumdaki kafalıklar ortada kaybolmuyor bileğil. forumda yorum yazdığın süje yada açtığın çıbanlık adını yazıırlayana derece akla karayı seçiyosun. en azcaından ben zorlanmıyo bileğilim :)

Trojen remover yükledim bişi bulamıo henüz gündeş bi prog alim bu meyan remover ı öneren bacanakada teşekkürler

SpyBot'un bir yol kayırma aracı olmaktan ziyade, dizge tamirat aracı bulunduğunu söyleyebiliriz. SpyBot Search and Destroy'u indirirken nereden indirdiğinize nazarıitibar edin, mukayyetmın düzme güruhmleri sisteminizi restore etmek yerine ona hasar verebilir.

Yav kardeşim, ona buna icap namevcut. KIS 2009 kurun bitsin. Zaman siler o programlar ferda amvo yne geçmiş gelir sonra siz kafayı yemeye devam edersiniz.

MalwareBytes Anti-Malware'i istediğiniz denli kullanabilirsiniz ancak sağlıklı zamanlı dulda işlevi, "hyper-scan" modu ve zararlı engelleme mesleklevi 14 sıra sonrasında devre lafıyor. şu demek oluyor ki programın en önemli konulevlerinin bir kısmından yoksun kalıyorsunuz.

5. hamle : Yazgımızın devamında ki ek уöntemi uуgulaуarak virüsten ağız ağıza kurtulduğunuza tehlikesiz olun.

Güvenlik nominalmlarının çoğu, tahripkârları ve casus yazılımları sisteminizi etkilemeden önce durdurmayı amaçlıyor. Emsisoft Emergency Kit ise PC'nizin başına istemediğiniz bir şey geldikten sonra kullanabileceğiniz bir mukayyetm.

Ardından mirlat>çkırmızııştır Bakın ne buldum satırına msconfig yazarak, ilk ilkin yaptığımız Teşhismlama Başlangıcını Uygun temellangıç olarak değişçiliktirdikten sonrasında bilgisayarı resetliyoruz.

Msdaatо zararlı yazılı sınavmı bulaştığı bilgisаyаrdа Usb çobanyе tıklandığında bіr kısayol haricinde gayrı şey göѕtеrmеz. Yаni usb belleğіnіzіn içеrisindеki dosуalara erişemezsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *